Pro obvodové a nosné stěny využíváme tvárnice YTONG, které obsahují 100% přírodních surovin a mají výjimečné tepelněizolační vlastnosti. Pórobeton Ytong reguluje vlhkost v interiéru a tím nevytváří podmínky pro vznik plísní. Díky tomu získáte dům, který dýchá, udržuje stálou teplotu a chrání zdraví Vás i celé rodiny.

Realizaci plochých střech pro nás provádí firma HYDROIZOL izolace staveb s.r.o. použitím různých druhů modifikovaných, nebo oxidovaných asfaltových pásů. Na střešní krytinu je záruka 10 let.

Dveře a zárubně jsou dodávány a montovány firmou SAPELI. Dveře SAPELI jsou nejen krásné, ale i funkční. Je možnost výběru bezpečnostních, protipožárních i zvukově izolačních dveří. Na dveře SAPELI i na jejich montáž je 5letá záruka.

Montáž plastových oken pro nás zajišťuje firma Hrdina a Jakeš okna s.r.o.  Nabízí širokou škálu možností ve výběru speciálních konstrukcí, vyšší tepelné a zvukové izolace a barevného sladění s interiérem. Firma udává záruční (2 roky) i pozáruční servis. Na plastové části oken je záruka 5 let.

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetuer adipiscing elit. Maecenas libero. Praesent vitae arcu tempor neque lacinia pretium. Aenean placerat. Donec quis nibh at felis congue commodo. Donec ipsum massa, ullamcorper in, auctor et, scelerisque sed, est. Temporibus autem quibusdam et aut officiis debitis aut rerum necessitatibus saepe eveniet ut et voluptates repudiandae sint et molestiae non recusandae.

Společnost CORTUSA GROUP s.r.o. ručí za to, že použitý stavební materiál je v souladu s technickými normami ČSN.